4.r DELO NA DALJAVO – 10. TEDEN (25.5. – 29.5.2020)

4.r DELO NA DALJAVO – 9. TEDEN (18.5. – 22.5.2020)

4.r DELO NA DALJAVO – 8. TEDEN (11.5. – 15.5.2020)

4.r DELO NA DALJAVO – 7. TEDEN (4.5. – 8.5.2020)

4.r DELO NA DALJAVO – 6. TEDEN (20.4. – 24.4.2020)

4.r DELO NA DALJAVO – 5. TEDEN (14.4. – 17.4.2020)

4.r DELO NA DALJAVO – 4. TEDEN (6.4. – 10.4.2020)

DELO NA DALJAVO – 3. TEDEN

OPZ

OPB

DELO NA DALJAVO – 1. TEDEN

V naslednjih dneh, ko bomo zaradi corona virusa doma, vsak dan delaj nekaj malega še za šolo.

Pri matematiki reši naloge v DZ, str. 55 – 70.

Vadi poštevanko, pisno množenje, seštevanje in odštevanje. Lahko rešuješ še naloge v oranžnem DZ (snov, ki smo se jo učili).

Pri slovenskem jeziku reši naloge v DZ na straneh 54 – 71.

Beri knjige za bralno značko in knjigo za domače branje Kosovirja na leteči žlici. Starši ti naj narekujejo besedilo, ki ga po nareku zapišeš v zvezek (vejice, velike začetnice, končna ločila ? ! .). Prepisuješ lahko kakšno pesmico, kakšen odstavek iz prebranega… Vse mora biti v zvezku za slovenščino.

Pri NIT se uči snov, ki smo se jo učili.

Pri DRU se prav tako uči snov, ki smo jo predelali.

Delovni list

Vaje za doma

Športne aktivnosti

NIP TJA

Odprite si spletno stran:

in rešujte naloge: HAPPY STREET 1: Numbers, Colours, Food, Mealtimes. VSAKDANJOST: Food and drink, Playroom toys, Time, Days, Months. ŠOLA: Colours, Numbers – vse, Alphabet.

Ponavljajte in utrjujte snov, ki smo jo predelali do sedaj (tudi s pomočjo učnih listov, ki smo jih reševali pri urah angleščine).

ZAPIS V ZVEZEK:

Narišite 10 ur (stenskih) in jim določite različni čas, npr. pol enih itd. Zraven zapišite koliko je ura, in sicer najprej v slovenščini in nato še v angleščini.

Ko se vrnemo, bo veliko ustnega spraševanja in testov, zato izkoristi čas, ko bomo doma in ne bo dodatnih obveznosti. Preko maila vam bom poslala še kakšen učni list in spodbudno misel.

Čim več se zadržujte zunaj, v naravi in ne v zaprtih prostorih (ne pred računalnikom – brrr ). Upoštevajte nasvete, kako ravnati, da ne okužimo sebe ali drugih.

Ko bomo zopet vsi skupaj v šoli, prinesi pokazat, kar si doma delal, da bomo skupaj pregledali.

Spremljajte navodila na spletni strani šole.

Ostanite zdravi in dobre volje.

Se vidimo!

Učiteljica Nataša